336 Здравата работа по време на зимната подготовка за играчите на Локо продължава. „Аз съм от хората които търсят решения. Виждам, че някои играчи са загубили самочувствие и ние трябва да направим така, че да им го върнем. Искам дисциплина и много работа“, заяви пък днес новият старши треньор Душан Косич. Вчера и днес футболистите преминаха и през задължителните медицински тестове. Може да ви хареса също Вижте пълната програма на Локомотив по кръгове Заради инфекция: Валери Божинов лежал в болници в София и Пловдив, вече е добре След кош в края: Локомотив Пловдив остана на крачка от титлата в НБЛ Александър Димитров: Не искам Молдова да запише първа си победа от година и половина срещу нас