409 Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) се събира утре в 16:00 часа. Тогава започва зимната подготовка на отбора за пролетния полусезон на Югоизточната Трета лига. 20-ма футболисти ще изведе Васил Гърков за първо занимание. Тренировъчният процес ще се проведе на клубната база. В хода му, отбора ще изиграе четири приятелски срещи. Допълнително ще се уточнява мястото на провеждането им. Програмата за контролите: 18 януари: Локомотив II (Пловдив) – Саяна (Хасково) 25 януари: Локомотив II (Пловдив) – Марица (Пловдив) 1 февруари: Локомотив II (Пловдив) – Спартак (Пловдив) 8 февруари: Локомотив II (Пловдив) – Родопа (Смолян) Може да ви хареса също Генчев след успеха над Балкани: Конкуренцията в състава вдига нивото на отбора Ботев с трета победа в контролите, победи участник в Лига на конференциите Илиян Филипов към ботевистите: Спасихме клуба, сега започва развитието Гостите от ФК Балкани опознаха Пловдив преди контролата с Ботев