400 Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) се събира утре в 16:00 часа. Тогава започва зимната подготовка на отбора за пролетния полусезон на Югоизточната Трета лига. 20-ма футболисти ще изведе Васил Гърков за първо занимание. Тренировъчният процес ще се проведе на клубната база. В хода му, отбора ще изиграе четири приятелски срещи. Допълнително ще се уточнява мястото на провеждането им. Програмата за контролите: 18 януари: Локомотив II (Пловдив) – Саяна (Хасково) 25 януари: Локомотив II (Пловдив) – Марица (Пловдив) 1 февруари: Локомотив II (Пловдив) – Спартак (Пловдив) 8 февруари: Локомотив II (Пловдив) – Родопа (Смолян) Може да ви хареса също След кош в края: Локомотив Пловдив остана на крачка от титлата в НБЛ Александър Димитров: Не искам Молдова да запише първа си победа от година и половина срещу нас Марица и Лора Славчева се разделят след края на сезона Акула предсказа кой ще победи в първия мач от Световното първенство по футбол