263 Босът на Локо Адам Сотков поздрави отбора след победата над Локо София: „Браво, Локо! Честито, локомотивци! Върнахме се на пътеката на победите и към евротурнирите!“– Адам Сотков Може да ви хареса също Основни футболисти искат да си ходят от Локо Пд Локомотив Пд започва лятната си подготовка Жоел Цварц: Твърдението, че съм напуснал заради заплахи, просто не е вярно Вижте пълната програма на Локомотив по кръгове