Адам Сотков: Браво, Локо!

Адам Сотков: Браво, Локо!

 Босът на Локо Адам Сотков поздрави отбора след победата над Локо София:

„Браво, Локо!
Честито, локомотивци!
Върнахме се на пътеката на победите и към евротурнирите!“
– Адам Сотков

Оставете коментар


Социални мрежи