191 Бяхме агресивни. Започнахме добре мача и отбелязахме гол. Поддържахме добро темпо през целия мач и закономерно се поздравихме с победата. Това каза Георги Минчев след победата над Локо София с 2:1 „Джвоани и Митко Илиев са лидерите на отбора и тяхното влизане в игра си оказа влияние.Бяхме подготвени физически и тактически и съперникът не ни изненада. Радвам се, че отново сме на победния път.В паузата ще починем няколко дни, но няма да се отпускаме, защото след това ни предстоят тежки мачове. Днес разбрахме и съперника за Купата, който също е много тежък. Имаме 5 финала до края на годината“, заяви Минчев. Може да ви хареса също Локомотив Пд започва лятната си подготовка Жоел Цварц: Твърдението, че съм напуснал заради заплахи, просто не е вярно Вижте пълната програма на Локомотив по кръгове Крушарски поиска среща с феновете, Косич остава треньор