317 Треньорът на Локомотив Пловдив Александър Томаш е твърдо решен да сложи край на негативната серия от шест мача без успех. Именно заради това той ще предприеме някои промени за мача с Локомотив София днес. Очаква се наставникът на „смърфовете“ да заложи на разична схема на игра и освен това изненадващо да остави Димитър Илиев и Джовани на пейката. Томаш ще търси по-офанзивна и агресивна игра, като най-вероятно ще започне с 4-3-3. В центъра ще бъдат Христо Иванов, Ивайло Иванов и завръщащия се след наказание Евандро. Атаката пък ще бъде водена от Дион, Алфа Конте и Георги Минчев, който ще е на върха. Томаш е решил да остави Джовани резерва заради формата на бразилеца, която спадна. Може да ви хареса също Локомотив Пд започва лятната си подготовка Жоел Цварц: Твърдението, че съм напуснал заради заплахи, просто не е вярно Вижте пълната програма на Локомотив по кръгове Крушарски поиска среща с феновете, Косич остава треньор