Две години от завръщането на Ботев на Колежа

Две години от завръщането на Ботев на Колежа

Две година от завръщането на Ботев на „Колежа“. На 29 април жълто- черните приеха Левски на стадион „Христо Ботев“ след 9- годишна пауза.
В града цареше истинска истерия за билети за така дълго чаканото завръщане, а трибуните бяха препълнени с над 18 000 зрители.
Ботев загуби с 0:1 и не успя да зарадва феновете си на фона на феноменалната обстановка.

 

 

Оставете коментар


Социални мрежи