340 Две година от завръщането на Ботев на „Колежа“. На 29 април жълто- черните приеха Левски на стадион „Христо Ботев“ след 9- годишна пауза. В града цареше истинска истерия за билети за така дълго чаканото завръщане, а трибуните бяха препълнени с над 18 000 зрители. Ботев загуби с 0:1 и не успя да зарадва феновете си на фона на феноменалната обстановка. Може да ви хареса също Отлична новина за малкия Кристиян: Операцията премина успешно, Ботев отново показа, че е семейство Локомотив започна подготовка за новия сезон без нови попълнения Ето я пълната програма за юбилейния концерт 100 години Локомотив Пловдив Гришо се изкачи в ранглистата преди Уимбълдън