Никола Илиев: Играхме със сърце за България

Никола Илиев: Играхме със сърце за България

Футболистът от националния отбор при младежите Никола Илиев сподели след поражението с 1:2 от Германия, че все пак тимът ни в показал класа.

България приключва участието си в квалификациите за Евро 2025 с гостуване на Израел на унгарска земя идния вторник, докато за Германия предстои визита на втория в групата Полша, който има 21 точки.

„Мисля, че се представихме на ниво. Мисля, че е достойно за мача, макар че не успяхме да вземе точка. Все пак играем срещу Германия. Получавам повече шансове за игра, за което съм благодарен и на треньора и на ръководството, това е много важно за мен. Имат класата. Имаше класа от страна на германците. И те пропуснаха няколко положения. Играхме срещу един много добър отбор днес. Играхме със сърце за България“, сподели Никола Илиев пред DIEMA SPORT.

“Надявам се да спечелим трите точки срещу Израел“, каза още играчът.

banner

Успехът осигури на германците първото място в група „D“ с 25 точки, а с това и автоматично класиране за шампионата на Стария континент за седми пореден път. Българският тим, за който срещата бе без значение за класиране, остава на третото място в подреждането с 12 точки.

Социални мрежи

Най-новият информационен портал в Пловдив – Plovdivnews.bg, има амбициите да върне нормалните отношения между медия и читатели, без истерични заглавия и крясъци в онлайн пространството, а в бъдеще и на страниците на един истински вестник за Пловдив и региона.

Полезни връзки

Имате новина? Изпратете ни я на: [email protected]

избор на редактора

последни новини

@ Copywrite 2024 Plovdiv News | All rights reserved! | Powered by Next to Space