182 По повод националния празник от Ботев поставиха големи български знамена на стадион „Христо Ботев“ за мача със Септември от 18:30 часа днес. „Да си българин е чест! Да си ботевист е гордост! Да играеш на най-красивия стадион е привилегия! Очакваме ви у дома!“- написаха от Ботев. Може да ви хареса също Скандал в Бразилия: Шефът на футболната централа харчил пари за любовници Локомотив Пд започва лятната си подготовка Ицо: В главата ми е всяка секунда с най-великия български отбор Мачовете по телевизията