330 Пожар е избухнал в бившето кино „Възраждане“ в центъра на София. За последно в сградата на бул. „Христо Ботев“ се помещаваше дискотеката „Син Сити“ и в момента гори. Сигналът е подаден малко след 19:00 ч. на място са изпратени два противопожарни автомобила с 8 пожарникари. Пристигналите на място служители са установили, че излиза дим от сградата. В момента огънят се погасява. Засега няма данни за пострадали, пише novini.bg. Може да ви хареса също Изписаха от болница треньора, пострадал в катастрофата на „Тракия” Тир разпилиля много каси с бира на Ришкия проход Задържаха бившата полицайка Симона Радева, утре я конвоират в Сливенския затвор Локомотив на пътнически влак се запали край Карнобат