Дузпа и автогол върнаха Локо Пд на победния път

Дузпа и автогол върнаха Локо Пд на победния път

Локо се върна на победния път след като се наложи с 2:1 над Локо София.

След 5 мача без победа днес играчите на Александър Томаш успяха да вземат трите точки и да се изравнят на върха в класирането с ЦСКА и Черно море с по 35 точки.
В началото на срещата двата отбора и съдиите излезнаха с фланелки в подкрепа на борбата с рака на простатата.
Локо натиск от началото на мача. В 8′ главния съдия Георги Гинчев се наложи да гледа ВАР и видя игра с ръка в наказателното поле на гостите, а Минчев с технично изпълнение откри резултата.
В 24′ Карлош Франса се възползва от грешка на вратаря Хорхаш, топката мина зад гърба му и Франса с глава вкара за 1:1.
Малко след това Хорхаш се реабилитира със спасяване на сигурен гол отново на Франса.
На полувремето Томаш пусна в игра Джовани и Митко Илиев, които бяха на пейката, което раздвижи черни- белите.
В 53′ Джовани центрира от корнер, а Бруно Франко вкара с глава топката в собствената врата.
След гола Локо Пд можеше да вкара още, но Еванро премина през няколко играчи и вратаря Любенов, но в последния момент насочената към вратата топка бе избита от защитник.
Така Локо се върна в битката за първото място, а в следващия кръг, след паузата за националните отбори, гостува на Ботев Враца.

Оставете коментар


Социални мрежи