174 Редица играчи от Локомотив II и U17 се включиха в днешното занимание на първия отбор. Аксел Велев, Веселин Празов, Станимир Празов, Пламен Петров и Мерт Салим тренираха наравно с мъжете преди предстоящата среща за Купата с Добруджа. Както вече стана ясно Александър Томаш няма да може да разчита за мача с Добруджа на деветима свои играчи заради травми и наказания. Може да ви хареса също Локомотив Пд започва лятната си подготовка Жоел Цварц: Твърдението, че съм напуснал заради заплахи, просто не е вярно Вижте пълната програма на Локомотив по кръгове Крушарски поиска среща с феновете, Косич остава треньор