176 Добруджа поправи гафа с емблемата на Локо. Тази сутрин във фейсбук страницата на тима от Добрич в анонс за мача между двата отбора за Купата бе сложена стара емблема на черно- белите, на която годината е 1936. Малко по- късно от Добруджа се поправиха и сложиха актуалната емблема на Локо. Може да ви хареса също Локомотив Пд започва лятната си подготовка Жоел Цварц: Твърдението, че съм напуснал заради заплахи, просто не е вярно Вижте пълната програма на Локомотив по кръгове Крушарски поиска среща с феновете, Косич остава треньор