293 Жена от Екатеринбург се призна за виновна по обвинение, че е убила трите си деца. Инцидентът е станал на 26 декември, когато неин съсед подал сигнал в полицията, които я открили легнала върху безжизнените тела на двамата си сина, на 10 и 15 години и върху 5-месечната си дъщеря. Децата били удушени с метална тел, пише bgvoice. Въпросният съсед е обявил, че близо седмица преди деянието се чували силни молитви в апартамента на жената. Освен това вечерта преди убийството той чул момчетата да крещят силно и да молят майка си да не ги убива. Според адвоката на жената – Олег Грязютин, тя за пореден променя показанията си. „Тя казва, че е била упоена. Ще бъде направена съдебно-психиатрична експертиза, тогава вината й ще е ясна“, сподели пред РИА адвокатът на подсъдимата. Майката е обявила, че децата й били обладани от демони, затова решила да извърши престъплениеъто. Преди убийството обвиняемата оставила бележка на съпруга си, в която обяснила постъпката си. Може да ви хареса също Папата изпрати първоначална сума от 100 000 евро на пострадалата от трусове Венецуела Европейската комисия прекрати процедура срещу България за системната интеграция в публичния сектор Зеленски: Украйна ще нанася удари по обекти, които Русия използва за военни цели Петролът продължава да поевтинява, падна под 70 долара за барел