Тръмп към репортер, след въпрос за Путин: А ти кой беше?

Тръмп към репортер, след въпрос за Путин: А ти кой беше?

Откритата война между президента на САЩ Доналд Тръмп и определени медии продължава да се разраства.

След като миналия месец администрацията на Тръмп забрани достъпа на няколко медии и международни агенции до Белия дом, сред които и Асошиейтед прес, републиканецът сега влезе в диспут и с журналист на в-к Washington Post. Това се случи на борда на американския самолетен Air Force One, когато Тръмп даваше импровизирана пресконференция пред акредитираните журналисти.

В един момент Майкъл Бърнбаум от Washington Post попита президента дали смята, че Путин се държи неуважително към него, предвид факта, че Русия продължава да атакува и обстрелва Украйна, докато той (Тръмп) се опитва да намери мирно решение на конфликта. Тогава Тръмп поиска от журналиста да се легитимира.

„Аз съм Майкъл Бърнбаум, от Washington Post“, отвърна му кореспондента.

banner

Изгубили сте всякакъв кредит на доверие, каза му Тръмп и не пожела да отговори на зададения му въпрос.

По-късно Бърнбаум уточни, че Доналд Тръмп все пак е благоволил да отговори на едно от питанията му.

1 коментар

Непитащ 00:17 - 13/03/2025 - 00:17

Журналиста е длъжен да се представи преди да зададе въпросите си. Реакцията на Тръмп е правилна.

Отговор

Оставете коментар

Социални мрежи

Най-новият информационен портал в Пловдив – Plovdivnews.bg, има амбициите да върне нормалните отношения между медия и читатели, без истерични заглавия и крясъци в онлайн пространството, а в бъдеще и на страниците на един истински вестник за Пловдив и региона.

Полезни връзки

Имате новина? Изпратете ни я на: [email protected]

избор на редактора

последни новини

@ Copywrite 2024 Plovdiv News | All rights reserved! | Powered by Next to Space