421 Шампионките от Марица (Пловдив) пристигнаха в Истанбул за четвъртата си среща от групите на Шампионската лига срещу Еджзаджъбашъ Дайнавит (Истанбул). Жълто-сините пътуваха 7 часа до турския мегаполис и се настаниха в хотел Волей, в който се намира и зала Бурхан Фелек, в която маричанки ще играят утре. Времето е дъждовно и почти през целия път от навлизане в Турция до хотела валеже дъжд. Маричанки ще проведат и първата си тренировка на турска земя от 18:30 б.в. в зала Бурхан Фелек. Двубоят Еджзаджъбашъ – Марица ще се играе утре, от 18:00 б.в. в зала Бурxан Фелек. Срещата ще бъде излъчена пряко по Max Sport 1, както и онлайн по EuroVolleyTV. Може да ви хареса също Марица е на финал на Държавното първенство за момичета под 16 години Локомотив Авиа: Вие сте на ход! Нефтохимик удари Локомотив в Пловдив и е на финал в efbet Супер Волей Марица е на финал! Шампионките елиминираха ЦСКА и ще играят за титлата в НВЛ