221 Либерото на Марица (Пловдив) Жана Тодорова се завърна в игра след над година, след като лекуваше контузия. Жана коментира как се чувства след първия официален мач, в който игра след дългото отсъствие срещу Славия (София). Маричанки победиха с 3:1 гейма при домакинството си в зала Сила. „За мен беше още по-специален мач, защото се завърнах в игра след година и два месеца. Изключително съм радостна, че успях да се възстановя. За някои бавно, за други бързо може би, само аз и моето семейство знаем какво ни беше. Щастлива съм, че отново съм част от отбора и да усещам тръпката от играта. Макар и да загубихме втория гейм аз се радвах, защото щях да имам възможност да играят повече време. Такова нещо до сега не ми се беше случвало винаги искам да затваряме мачовете по бързо, но след толкова време извън корта е нормално да искам да играем повече. Пълна съм с енергия и ми се играе още“, заяви Жана Тодорова пред volleymaritza.bg. Може да ви хареса също Марица е на финал на Държавното първенство за момичета под 16 години Локомотив Авиа: Вие сте на ход! Нефтохимик удари Локомотив в Пловдив и е на финал в efbet Супер Волей Марица е на финал! Шампионките елиминираха ЦСКА и ще играят за титлата в НВЛ