269 Най-добрият български тенисист Григор Димитров ще стартира участието си на Мастърса в Индиън Уелс директно от втория кръг на състезанието. Ясен е вече съперникът на Григор за този етап на надпреварата. Българинът ще се изправи срещу Джейсън Кублър. 29-годишният австралиец победи Лоренцо Сонего (Италия) с 6:4, 7:6(4). Кублър е 75-и в ранглистата на АТП. Може да ви хареса също Григор Димитров: Тенисът ми даде, но и ми отне много Иван Иванов с втора титла при мъжете: Българинът спечели турнир в Испания Григор Димитров допусна изключително болезнено поражение в Маями Григор Димитров отново игра по-добре, но не издържа срещу мощния сервис на Алкарас