212 Първата ракета на България Григор Димитров приключи участието си на двойки на турнира по тенис АТП 250 на твърди кортове в Брисбън (Австралия) с награден фонд 739 945 долара. съобщава Gong.bg. Димитров и Себастиан Корда (САЩ) се отказаха от четвъртфиналния двубой срещу вторите в схемата Лойд Гласпул (Великобритания) и Жан-Жулиен Ройер (Нидерландия). По-рано днес българинът постигна успех на сингъл срещу германеца Даниел Алтмайер с 6:1, 6:2 за 67 минути игра и продължава на четвъртфиналите, където ще срещне участващия с „уайлд кард“ представител на домакините Ринки Хиджиката. Може да ви хареса също Григор Димитров: Тенисът ми даде, но и ми отне много Иван Иванов с втора титла при мъжете: Българинът спечели турнир в Испания Григор Димитров допусна изключително болезнено поражение в Маями Григор Димитров отново игра по-добре, но не издържа срещу мощния сервис на Алкарас