Глоби за Локо и Левски след мача на Лаута

Глоби за Локо и Левски след мача на Лаута

2300 лева глоба отнесе Локо, а Левски 1300 лева от ДК на БФС след мача на Лаута

ПО ДОКЛАД
За нерегламентирано използване на факли, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. А от ДП /2022/2023/ – ДК наказва ПФК „Локомотив“ гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 300 лева.

За хвърлен предмет, на основание чл.37, ал.1, т.4, б. А, предложение 1 от ДП /2022-2023/, ДК наказва ПФК „Локомотив“ гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

banner

За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26 от ДП /2022/2023/ – ДК наказва ПФК „Локомотив“ гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

За нерегламентирано използване на факли, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. А от ДП /2022/2023/ – ДК наказва ПФК „Левски“ гр. София с имуществена санкция в размер на 300 лева.

За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26 от ДП /2022/2023/ – ДК наказва ПФК „Левски“ гр. София с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

Оставете коментар


Социални мрежи