Локо 2 със загуба от Верея

Локо 2 със загуба от Верея

Вторият отбор на Локомотив II (Пловдив) допусна домакинско поражение в поредния кръг на Югоизточната Трета лига. “Черно-белите” отстъпиха на Верея (Стара Загора) с 0:1 в Садово.

Единственото попадение падна в 9-ата минута. Александър Георгиев върна неразчетено към стража Стилян Иванов и си отбеляза автогол. През втората част Локомотив II натисна сериозно своя съперник, но пловдивчани не успяха да стигнат до изравнително попадение.

На 27.05 “черно-белите” гостуват на Розова долина. Двубоят на стадион “Севтополис” в Казанлък е от 18:00ч.

banner

Оставете коментар


Социални мрежи