173 Вторият отбор на Локомотив II (Пловдив) допусна домакинско поражение в поредния кръг на Югоизточната Трета лига. “Черно-белите” отстъпиха на Верея (Стара Загора) с 0:1 в Садово. Единственото попадение падна в 9-ата минута. Александър Георгиев върна неразчетено към стража Стилян Иванов и си отбеляза автогол. През втората част Локомотив II натисна сериозно своя съперник, но пловдивчани не успяха да стигнат до изравнително попадение. На 27.05 “черно-белите” гостуват на Розова долина. Двубоят на стадион “Севтополис” в Казанлък е от 18:00ч. Може да ви хареса също Основни футболисти искат да си ходят от Локо Пд Локомотив Пд започва лятната си подготовка Жоел Цварц: Твърдението, че съм напуснал заради заплахи, просто не е вярно Вижте пълната програма на Локомотив по кръгове