179 Влезнахме добре в мача. Отбелязахме ранен гол и създадохме още ситуации до 25- тата минута, и то по начин, по който аз искам.Необяснимо загубихме концентрация след това. Това заяви треньорът на Локо Александър Томаш. „Имахме разговор на висок тон на полувремето. Втората част отбелязахме, но не ми хареса, че Спартак с 10 човека имат ситуации.Те играят на живот и смърт и имат добър треньор.От тук нататък всеки мач е финал. Те знаят каква цел сме си поставили, но най- важното е да се забавляват на терена“ Може да ви хареса също Локомотив Пд започва лятната си подготовка Жоел Цварц: Твърдението, че съм напуснал заради заплахи, просто не е вярно Вижте пълната програма на Локомотив по кръгове Крушарски поиска среща с феновете, Косич остава треньор