190 Христо Крушарски, който държи 50% от акциите на Локо е бил вчера на Лаута, за да вдигне отбора след лошия старт на пролетния дял на първенството. Крушарски е показал досега в годините, че знае как и може да мотива отбора.Напрежението в лагера на черно- белите стана огромно след позорната загуба с 0:5 от Арда, а от ръководството се заканиха да вземат крути мерки. Крушарски е разговарял и с Адам Сотков и са стоплили отношенията и на ръководно ниво. Така дали има резултат от тези действия ще се види в събота, когато Локо приема Локо София. Може да ви хареса също Локомотив Пд започва лятната си подготовка Жоел Цварц: Твърдението, че съм напуснал заради заплахи, просто не е вярно Вижте пълната програма на Локомотив по кръгове Крушарски поиска среща с феновете, Косич остава треньор