212 В Локо (Пловдив) не са получили заплатите си за декември, която е дължима от вече три седмици. От отбора разкриха пред „Мач Телеграф“, че изпълнителният директор Лъчезар Димитров е бил дал дума, че до старта на втория дял от сезона, парите ще бъдат осигурени. Това не се случи и е нормално във футболистите да има разочарование. Причината не е в това, че забавянето е драматично, а именно в това, че обещаното не се изпълнило. На „Лаута“ са свикнали и с далеч по-сериозни забавяния на плащанията и по времето, когато само Христо Крушарски осигуряваше плащанията, но винаги са си получавали заработеното. През миналата седмица е имало срещи между Крушарски и новия инвеститор Адам Сотков, които на практика контролират по 50 процента от акциите в клуба. Конкретен резултат от тях обаче на този етап няма. Все пак това е сигнал за известно затопляне на отношенията, които рязко охладняха, когато на есенния мач с ЦСКА на „Лаута“ Крушарски не бе допуснат до ВИП ложата на стадиона. Може да ви хареса също Локомотив Пд започва лятната си подготовка Жоел Цварц: Твърдението, че съм напуснал заради заплахи, просто не е вярно Вижте пълната програма на Локомотив по кръгове Крушарски поиска среща с феновете, Косич остава треньор