179 Денят настъпи! Трибуна „Бесика“ ще бъде открита официално днес на мача с Ботев (Враца)! Мечтите стават реалност! Това написаха от Локо часове преди мача. „Двубоят ще започне от 16:45ч., но молим всички привърженици да дойдат по-рано и да се възползват от предварителната продажба на билети, за да се избегне струпване на касите и входовете! Стани част от историята! Трибуна „Бесика“ те очаква!“, призоваха черно- белите. Може да ви хареса също Основни футболисти искат да си ходят от Локо Пд Локомотив Пд започва лятната си подготовка Жоел Цварц: Твърдението, че съм напуснал заради заплахи, просто не е вярно Вижте пълната програма на Локомотив по кръгове