203 Трибуна Спортклуб на Лаута вече е изцяло бутната. Днес се изнасят последните останки, видя репортер на PlovdivNews.bg. Сериозно се работи по Южната трибуна.Припомняме, че Трибуна Бесика вече е готова и се очаква да получи необходимите документи, за да може феновете да я напълнят още в първия мач от подновяването на първенството – срещу Ботев Враца.На днешната контрола с Хебър фенове бяха допуснати само на Централната трибуна. Може да ви хареса също Локомотив Пд започва лятната си подготовка Жоел Цварц: Твърдението, че съм напуснал заради заплахи, просто не е вярно Вижте пълната програма на Локомотив по кръгове Крушарски поиска среща с феновете, Косич остава треньор