Трибуна Спортклуб вече я няма

Трибуна Спортклуб вече я няма

 Трибуна Спортклуб на Лаута вече е изцяло бутната. Днес се изнасят последните останки, видя репортер на PlovdivNews.bg.

Сериозно се работи по Южната трибуна.
Припомняме, че Трибуна Бесика вече е готова и се очаква да получи необходимите документи, за да може феновете да я напълнят още в първия мач от подновяването на първенството – срещу Ботев Враца.
На днешната контрола с Хебър фенове бяха допуснати само на Централната трибуна.

Оставете коментар


Социални мрежи