203 Локомотив (Пловдив) се размина с един от набелязаните играчи за зимната си селекция. Затова нещо сподели треньорът Александър Томаш на вчерашната си пресконференция. Въпросният футболист е нигериец и е притежавал богата визитка. Все пак не е изключено въпросният играч на по-късен етап той да се озове на „Лаута“. Наставникът на черно-белите каза, че иска отборът да бъде окомплектован преди заминаването за лагера в Турция, но в южната ни съседка може да пристигне нов футболист. „Вчера (б.а. в четвъртък) на летище София преспа един футболист, на който исках да предложим договор. За съжаление не го пуснаха в България. Винаги има такива моменти. С търпение всичко се постига и се надявам да се получат нещата. Без договор няма как да обявим някой футболист. Водим преговори с много добро име, визитка и качество“, заяви Томаш. Може да ви хареса също Локомотив Пд започва лятната си подготовка Жоел Цварц: Твърдението, че съм напуснал заради заплахи, просто не е вярно Вижте пълната програма на Локомотив по кръгове Крушарски поиска среща с феновете, Косич остава треньор