399 На мечти съм много голям, трябва да надградим, но някои неща не зависят от мен. Вчера трябваше да дойде един футболист, но не го пуснаха на летището. Това заяви треньорът на Локо Александър Томаш на пресконференция преди старта на зимната подготовка. „Преговаряме с български халф и двама чужденци. Ще имаме входящи и изходящи транфери.Започваме с тестове, за да видя дали футболистите са изпълнили това, което съм им казал преди почивката.Искам да благодаря на нашите фенове за подкрепата, които са единствените в България, които не се интересуват кой е президент и кой е треньор, а само от своя любим отбор.Тежките натоварвания започваме другата седмица, която ще завършим с контрола с Хебър“, заяви Томаш.Малко по- рано стана ясно изпълнителният и спортният директор няма да присъстват на пресконференцията, тъй като в момента водят важни преговори за трансфери. Може да ви хареса също Локомотив Пд започва лятната си подготовка Жоел Цварц: Твърдението, че съм напуснал заради заплахи, просто не е вярно Вижте пълната програма на Локомотив по кръгове Крушарски поиска среща с феновете, Косич остава треньор