243 Белгийският халф Юсуф Сила ще продължи пробите си при Локомотив Пловдив. Първоначално се появиха информации, че 19-годишният футболист е отпратен от Александър Томаш, но това не е така. Сила има ангажименти с младежкия национален отбор на Гвинея и след тези ангажименти ще се завърне на „Лаута“, за да се включи в тренировките на „смърфовете“. Халфът започна проби преди около две седмици и ще получи шанс да си заслужи договор с пловдивчани. Преди няколко дни Алексадър Томаш отпрати бившия халф на Дунав Русе Карлос Жатоба. Проби в отбора кара и 18-годишното крило Амин Шауи, но шансовете му да получи договор са минимални. Може да ви хареса също Локомотив Пд започва лятната си подготовка Жоел Цварц: Твърдението, че съм напуснал заради заплахи, просто не е вярно Вижте пълната програма на Локомотив по кръгове Крушарски поиска среща с феновете, Косич остава треньор