234 Локомотив започна своята подготовка за срещата със Славия! Двубоят с „белите“ е в понеделник (17.10) от 17:30ч. на „Лаута“. „Черно-белите“ имаха почивен ден в сряда, а днес подновиха занимания. С Локомотив тренира и Амин Шауи. 18-годишното френско крило е минало през школите на ПСЖ, Монруж и Евиан Тонон. Може да ви хареса също Локомотив Пд започва лятната си подготовка Жоел Цварц: Твърдението, че съм напуснал заради заплахи, просто не е вярно Вижте пълната програма на Локомотив по кръгове Крушарски поиска среща с феновете, Косич остава треньор