250 Трибуна Бесика вече е напълно готова. „Мисията е изпълнена, Пловдив има най-красивата трибуна! Благодарим на фирма „Рудин““. Това написаха в социалната мрежа групата „Черно- бели маниаци“, публикувайки снимка на готовата трибуна Може да ви хареса също Локомотив Пд започва лятната си подготовка Жоел Цварц: Твърдението, че съм напуснал заради заплахи, просто не е вярно Вижте пълната програма на Локомотив по кръгове Крушарски поиска среща с феновете, Косич остава треньор