268 Играхме срещу противник, който притежава индивидуална класа и лукса да има дълга скамейка. Това каза треньорът на Локо Александър Томаш след загубата от ЦСКА 1948. „През първите 40 минути ние накарахме отбора на ЦСКА да играят по начин, по който не са играли досега. Създадохме ситуации, но не ги реализирахме. В последните 5 минути на първото полувреме се разклатихме. Имаме контузени играчи. Аз залагам на младите и тук е момента да ги подкрепя. Нищо фатално не е станало. Класата струва пари, това е истината. Футболистите видяха индивидуалната класа на съперника и се разколебаха. На полувремето направих смени, но нямаме скамейка. Това е, с което разполагаме в момента. И пак искам да поздравя моите футболисти“, заяви Томаш. Може да ви хареса също Локомотив Пд започва лятната си подготовка Жоел Цварц: Твърдението, че съм напуснал заради заплахи, просто не е вярно Вижте пълната програма на Локомотив по кръгове Крушарски поиска среща с феновете, Косич остава треньор