Отборът на Локомотив U17 загуби домакинството си на Левски U17 в мач от Елитната група. “Черно-белите” отстъпиха с 1:2 на “сините” на “Лаута”.

Двубоят започна по-добре за столичани, които откриха още във втората минута. Малко след това “сините” организираха нова опасна атака пред вратата на Вардин. В 29-ата минута Васил Стойков стреля от дистанция, вратарят на Левски изби в корнер. Минута по-късно “черно-белите” нацелиха и напречната греда. В 40-ата минута “сините” отбелязаха ново попадение и удвоиха своята преднина.

През втората част падна темпото, но столичани уцелиха гредата и организираха две опасни атаки. В 82-ата минута Локомотив намали резултата. Виан Станков реализира за 1:2, но до края на мача нови попадения не паднаха.