Основни футболисти искат да си ходят от Локо Пд

Основни футболисти искат да си ходят от Локо Пд

Двама от чуждестранните играчи на Локомотив Пловдив искат да напуснат Лаута. Става въпрос за десния краен защитник Адриан Кова и крилото Каталин Ицу. Те са изразили желание да бъдат продадени. Двамата не са доволни от условията при смърфовете, където в момента има затруднения с плащанията. От ръководството са обявили, че въпросните забавяния ще бъдат уредени в най-скоро време, но въпросните иностранци не искали да чакат повече и настоявали за трансфери. С делата им са започнати и техните мениджъри.

Както е известно, в момента върви одит на Локо Пд за бъдещо влизане в клуба на френски инвеститори. Те вече идваха на „Лаута“, за последното дерби с Ботев Пд, което изгледаха в компанията на собственика Христо Крушарски.

Социални мрежи