103 Двама от чуждестранните играчи на Локомотив Пловдив искат да напуснат Лаута. Става въпрос за десния краен защитник Адриан Кова и крилото Каталин Ицу. Те са изразили желание да бъдат продадени. Двамата не са доволни от условията при смърфовете, където в момента има затруднения с плащанията. От ръководството са обявили, че въпросните забавяния ще бъдат уредени в най-скоро време, но въпросните иностранци не искали да чакат повече и настоявали за трансфери. С делата им са започнати и техните мениджъри. Както е известно, в момента върви одит на Локо Пд за бъдещо влизане в клуба на френски инвеститори. Те вече идваха на „Лаута“, за последното дерби с Ботев Пд, което изгледаха в компанията на собственика Христо Крушарски. Може да ви хареса също Гостите от ФК Балкани опознаха Пловдив преди контролата с Ботев Спортна ТВ събота Франция развинти викингите, Муслера провали Уругвай срещу Испания Григор Димитров призна: Положението не е много добро