525 Отиде си едно огромно черно-бяло сърце! От този свят ни напусна Георги Момчилов – първият председател на Клуба на привържениците на Локомотив Пловдив. Тъжната новина съобщиха от фенклуба на черно-белите. In memoriam Георги Момчилов Отиде си едно голямо черно-бяло сърце! Първият председател на първия клуб на привърженици в България напусна този свят. В сивите времена на 1988 г., когато организации като нашата бяха табу, първопроходците в черно-бяло положиха основите, а Георги Момчилов застана уверено начело на Клуба на привържениците на Локомотив Пловдив. Почивай в мир! Завинаги един от нас! Погребението ще се състои в понеделник, 17.11.2025, в 13:00 часа на Централни гробища. Може да ви хареса също Генчев след успеха над Балкани: Конкуренцията в състава вдига нивото на отбора Ботев с трета победа в контролите, победи участник в Лига на конференциите Илиян Филипов към ботевистите: Спасихме клуба, сега започва развитието Гостите от ФК Балкани опознаха Пловдив преди контролата с Ботев