354 Феновете на Локо Пловдив разпълнаха огромен плакат на цялата Трибуна Бесика по време на мача с Локомотив София. С него черно- белите привърженици призоваха отбора: „Играйте за нас, ние ще се се бием за вас!“. Може да ви хареса също Никола Цолов спечели Гран при на Австрия Вижте всички 1/16-финали на Мондиал 2026 Спортна ТВ неделя Проверяват сигнал за хранително натравяне на деца на футболния турнир Смолян къп 2026