382 Легендата на Локомотив Пловдив Стефан Драганов-Чоната не скри разочарованието си от представянето на тима срещу Левски. Той се е прибрал от САЩ и изгледа на живо двубоя със сините на „Лаута“. Бившият нападател на черно-белите, който в кариерата си е носил още екипите на ЦСКА и Ботев Пд, „захапа“ и наставника на смърфовете Любослав Пенев, на когото му се привидя добра игра, въпреки че бе надигран. “Тъжна вечер… Публиката ни заслужава много повече! Благодарен съм, че бях допуснат в официалната трибуна, но да си там и да се чувстваш гост е неприемливо. Не знам кой е разрешил да има над 30 човека от Левски, но да няма един бивш колега и да пратиш бивш президент на клуба (Федя Миков) на майната си, е рецепта за загуба на автентичността ни… Любо Пенев да спре с налагането на сина му (момчето не е готово още), това е Локомотив Пловдив, а не Горна Оряховица (нищо лично към Локо ГО). Успех на отбора в следващите мачове”, написа Драганов в профила си в социалните мрежи. Може да ви хареса също Трансферен удар! Георги Миланов е играч на Ботев! Трагедия на пътя! Две деца от школата на Славия загинаха, Венци Стефанов обяви едномесечен траур Бивш бранител на Ботев Пловдив подписа с кипърски гранд Звездна подкрепа за националите на България на турнира от сериите „Чалънджър“ в Пловдив