449 Феновете на Локо пристигнаха с шествие на стадион Христо Ботев за дербито с градския съперник. Те се събраха на Лаута и поеха пеейки за мача. На ул. Лев Толстой имаше напрежение с фенове на Ботев и летяха камъни и бутилки, като има изпочупени стъкла на коли и магазини. https://plovdivnews.bg/wp-content/uploads/2024/07/agitka-loko2.mp4 https://plovdivnews.bg/wp-content/uploads/2024/07/agitka-loko1.mp4о Може да ви хареса също Генчев след успеха над Балкани: Конкуренцията в състава вдига нивото на отбора Ботев с трета победа в контролите, победи участник в Лига на конференциите Илиян Филипов към ботевистите: Спасихме клуба, сега започва развитието Гостите от ФК Балкани опознаха Пловдив преди контролата с Ботев