ВИДЕО: Феновете на Локо пристигнаха с шествие на стадион Христо Ботев

ВИДЕО: Феновете на Локо пристигнаха с шествие на стадион Христо Ботев

Феновете на Локо пристигнаха с шествие на стадион Христо Ботев за дербито с градския съперник.
Те се събраха на Лаута и поеха пеейки за мача.
На ул. Лев Толстой имаше напрежение с фенове на Ботев и летяха камъни и бутилки, като има изпочупени стъкла на коли и магазини.


о

Социални мрежи