Феновете на Локо надъхват отбора преди дербито с Ботев

Феновете на Локо надъхват отбора преди дербито с Ботев

Черно- белите фенове ще надъхват отбора преди дербито с Ботев утре на Колежа. Това съобщиха от Фенклуб Локомотив Пловдив:

Локомотивци,
Днес в 20:30 часа любимият ни Локомотив ще проведе последната си тренировката преди битката в неделя.
Очакваме ви на стадиона!
Само Локо!

Социални мрежи