395 Фенклуб Локомотив Пловдив със сплотяващо събитие, което има и благотворителна цел, преди началото на сезона. Ето какво съобщиха черно- белите: Заедно за Ева! Приятели, Каним ви на 13 юли (събота) от 11:00 часа на черно-бял следобед, който ще се проведе на стадион „Локомотив“. Преди началото на сезона, искаме да направим сплотяваща сбирка, която не само ще ни събере заедно, но и ще помогне на нашите приятели – семейство Трайкови. Събитието ще е изпълнено с: • Черно-бели песни • Студена бира • Верни приятели Гвоздеят на програмата ще бъде представянето на отбора в 18:30. Тъкмо с финалните щрихи на събитието, ще подкрепим и любимия Локомотив! Един за всички, всички за Ева! Очакваме ви с нетърпение! Може да ви хареса също България се справи с Украйна и записа победа №5 във VNL Никола Цолов спечели Гран при на Австрия Вижте всички 1/16-финали на Мондиал 2026 Спортна ТВ неделя