Феновете на Локо се събират на Лаута часове преди предстаавянето на отбора

Феновете на Локо се събират на Лаута часове преди предстаавянето на отбора

Фенклуб Локомотив Пловдив със сплотяващо събитие, което има и благотворителна цел, преди началото на сезона.
Ето какво съобщиха черно- белите:

Заедно за Ева!
Приятели,
Каним ви на 13 юли (събота) от 11:00 часа на черно-бял следобед, който ще се проведе на стадион „Локомотив“.
Преди началото на сезона, искаме да направим сплотяваща сбирка, която не само ще ни събере заедно, но и ще помогне на нашите приятели – семейство Трайкови.
Събитието ще е изпълнено с:
• Черно-бели песни
• Студена бира
• Верни приятели
Гвоздеят на програмата ще бъде представянето на отбора в 18:30. Тъкмо с финалните щрихи на събитието, ще подкрепим и любимия Локомотив!
Един за всички, всички за Ева!
Очакваме ви с нетърпение!

Социални мрежи