333 Локо възстановява в ледени води. Черно- белите се подготвят в Говедарци за новия сезон. По всичко личи, че настроението е отлично, а вчера бяха качени снимки от ледената река минаваща наблизо. „Традицията повелява: Възстановяване след тежка тренировка в ледени води“, написаха към фотосите от Локо Може да ви хареса също Локо Пд продължава да е без изпълнителен директор Спортът и мачовете по телевизията днес Насрочиха старта на Спартак (Пловдив) Черно море се раздели с Димитър Тонев