Двама се завърнаха в Локо

Двама се завърнаха в Локо

Локомотив продължава със своята лятна подготовка!
Днес към „черно-белите“ се присъединиха националите Ангел Лясков и Тодор Павлов.
Новото попълнение Николас Пенев проведе своята първа тренировка с тима.
Локомотивци се готвят за момента в Пловдив, а в неделя заминават на двуседмичен лагер в Боровец.

Социални мрежи