306 ПФК Локомотив Пловдив се раздели с трима от своите играчи. Считано от днес, 1 юни, Бабакар Дион, Евандро и Йоан Баи не са част от клуба. Техните договори изтекоха, като не се стигна до тяхното подновяване. Клубът предложи нови контракти на Дион и Евандро, но двамата решиха да продължат своята кариера в други отбори. ПФК Локомотив благодари и на тримата за времето, в което те носеха черно-бялата фланелка. Междувременно наемът на Георги Каракашев в Хебър приключи и той ще стартира подготовка с “черно-белите” на 17 юни. Може да ви хареса също Григор Димитров призна: Положението не е много добро ФИФА и БФС обсъдиха развитието на аматьорския футбол в България Ботев отваря Централната трибуна на Колежа за мача с Балкани Новият треньор на Спартак Пловдив: Целта е стабилен и конкурентоспособен отбор