185 Треньорът на Локо Пловдив Александър Томаш е поставен пред ребуса как да събере група за предстоящия мач за Купата на България, в който смърфовете гостуват на Добруджа. Двубоят в Добрич ще се проведе по време на паузата за националните отбори на 14 октомври от 14:00 часа и ще бъде излъчен по Диема Спорт. Проблемът пред Томаш обаче е, че от групата от 21 футболисти, с която работи в първия отбор, ще отсъстват трайно контузените Калоян Костов и Тодор Павлов. Аут поради наказания са Евандро и Хорхе Сегура, които получиха червени картони, както и Ангел Лясков. Крайният защитник има 5 жълти картона от началото на сезона. Томаш няма да може да разчита още на Христо Иванов, Ефе Али и Петър Андреев, които са повикани в мъжкия и младежкия национални отбори. При това положение на разположение на специалиста остават едва 12 играчи и той ще бъде принуден да разчита на футболисти от втория тим. Може да ви хареса също Локомотив Пд започва лятната си подготовка Жоел Цварц: Твърдението, че съм напуснал заради заплахи, просто не е вярно Вижте пълната програма на Локомотив по кръгове Крушарски поиска среща с феновете, Косич остава треньор