188 Техническият директор на националния отбор Георги Иванов смята, че националите са се разминали с най-тежките групи при жребия за квалификациите за Евро 2024, но подчерта, че няма как да има подценяване на силата на съперниците – Унгария, Сърбия, Черна гора и Литва. Квалификациите започват през март догодина, а напред продължават първите два тима от всяка група. „Ще направим всичко възможно да се представим добре. Очаквам да се представим по добър начин. Трябва да сме умерени, а не прекалени оптимисти. Не са слаби отбори, да не се радваме предварително. Целите ни винаги са да побеждаваме, независимо срещу кого се изправяме. Групата не е от най-тежките, но смятам, че към всеки трябва да подходим с голямо уважение. Добре е да започнем с домакинство, ако можем да вземем победа, но видяхте, че срещу Македония спечелихме като гост. Надявам се основата, която поставихме с двата мача срещу Гибралтар и Северна Македония да доведе до нещо по-сериозно. Може да ви хареса също Ботев отваря Централната трибуна на Колежа за мача с Балкани Новият треньор на Спартак Пловдив: Целта е стабилен и конкурентоспособен отбор БФС обяви програмата! Ето кога са първите 3 мача на Ботев и Локо от новия сезон! Никола Цолов стартира уикенда в Австрия с 2-ро време в тренировката