245 Северна Македония ще получи санкция от УЕФА за освиркването на националния химн на България. Това сподели изпълнителният директор на Българския футболен съюз Борислав Попов. Ръководното лице на футболната централа сравни мача с домакинството ни на Англия преди три години, когато бяхме обвинени в расизъм. „В нашия мач освиркванията бяха много по-слаби и делегатът ги беше описал. Колегите, с които говорих, които са били по време на мача със Северна Македония ми казаха, че делегатът ги е описал. Няма начин да пропусне такова абсолютно неприемливо и дори хулиганско поведение. Преди три години бяхме глобени с 10 хил. евро“, сподели той пред БНТ. Може да ви хареса също Скандал в Бразилия: Шефът на футболната централа харчил пари за любовници Локомотив Пд започва лятната си подготовка Ицо: В главата ми е всяка секунда с най-великия български отбор Мачовете по телевизията