211 От 27 септември до 1 октомври в Пловдив ще се проведе Държавния личен шампионат по бокс за мъже и девойки. Домакин е Боксов клуб Ботев, а състезанията започват утре в залата на клуба с вход свободен. Кантарът и жребият ще се проведат утре сутринта в Новотела. Ботев ще бъде представен от 5 състезателя. Може да ви хареса също Ботев започна с победа Локо Пд продължава да е без изпълнителен директор Спортът и мачовете по телевизията днес Насрочиха старта на Спартак (Пловдив)