115 От Ботев публикуваха кадри от ресторанта на футболен комплекс “Никола Щерев – Старика”. Там шеф готвач Михаил Илиев твори вкусотии за отбора, които са здравословни и подходящи за режима на футболистите. Именно заради отличните условия, с каквито малко отбори в България разполагат, от Ботев избраха да не ходят на лагер, а да се подготвят на своята база. Може да ви хареса също Официално! Димитър Тонев се завърна в Ботев ФИФА планира да промени правилото за хвърляне на монета преди дузпите на Световното първенство Славия, Левски и ЦСКА с благотворителен мач след трагедията край Ямбол Спортът и мачовете по телевизията днес