50 Локомотив започна подготовка за новия сезон без нови попълнения. Треньорът Душан Косич изведе 22 играчи за първата тренировка и не бе много словоохотлив пред медиите. „Времето е хубаво, идваме да работим“, заяви Косич. Относно евентуални нови попълнения Косич заяви- като му дойде времето ще ви обясня. За Митко Илиев той каза- виждате, че е тук. А за други напускащи- ден по ден ще преценяме ситуацията. Косич каза още, че ще бъде намерен заместник на преминалия в ЦСКА Жоел Цварц. Може да ви хареса също Динко Динев преодоля квалификациите на турнира от сериите „Чалънджър“ в Пловдив, националите Илиян Радулов и Янаки Милев започват днес Иван Иванов загуби в дебюта си в мъжките квалификации на „Уимбълдън“ Локо пусна картите за новия сезон Отлична новина за малкия Кристиян: Операцията премина успешно, Ботев отново показа, че е семейство