Локомотив започна подготовка за новия сезон без нови попълнения

Локомотив започна подготовка за новия сезон без нови попълнения

Локомотив започна подготовка за новия сезон без нови попълнения.
Треньорът Душан Косич изведе 22 играчи за първата тренировка и не бе много словоохотлив пред медиите.
„Времето е хубаво, идваме да работим“, заяви Косич.
Относно евентуални нови попълнения Косич заяви- като му дойде времето ще ви обясня.
За Митко Илиев той каза- виждате, че е тук.
А за други напускащи- ден по ден ще преценяме ситуацията.
Косич каза още, че ще бъде намерен заместник на преминалия в ЦСКА Жоел Цварц.

Социални мрежи