222 Ботев (Пловдив) стартира продажбата на абонаментни карти за сезон 2026/27. Картите ще важат за всички домакински официални срещи на “жълто-черните” на стадион “Христо Ботев”. Дизайнът на пластиките е посветен на 60-годишнината от спечелването на шампионската титла през сезон 1966/67. Предвождани от великия Динко Дерменджиев, златните футболисти на “канарчетата” ще греят върху абонаментните карти. В периода 08 май – 14 юни (включително) всички притежатели на карти от сезон 2025/26 ще могат да подновят абонамента си и да запазят своето място за следващия сезон. Подновяването става след представяне на картата от настоящия сезон. Ръководството на клуба прави жест към притежателите на абонаменти карти, като повишава отстъпката при подновяване на абонамента. Отстъпка ще получат и притежателите на пакетни билети за плейофите на Първа лига. Със закупуването на абонаментна карта привържениците, които подновят своя абонамент, ще спестят над 40% от цената на единичните билети за следващия сезон при посещение на всички домакински срещи. От 15 юни всички места, които не са подновени, ще бъдат налични за закупуване. Своите абонаментни карти ще можете да закупите от билетната каса на стадион “Христо Ботев”, намираща се откъм ул. “Богомил” (зад Трибуна Север), както и онлайн. Работното време на касата е от 10:00 часа до 18:00 часа. Повече информация можете да откриете на клубния сайт. Може да ви хареса също Ботев задържа един от най-големите си таланти- Никола Илиев Григор Димитров пропусна три сетбола във втората част и отпадна на четвъртфиналите в Дъблин Димитър Кузманов е четвъртфиналист на сингъл на турнир в Хърватия Международният олимпийски комитет възстанови финансирането на БОК