166 Днес се навършват точно 22 години от спечелването на шампионската титла на Локомотив Пловдив! На 8 май 2004 г. Локомотив е шампион на България за сезон 2003/2004 след драматична победа над Славия с 3:2. „Черно-белите“ си осигуряват предсрочно златните медали, а след последния съдийски сигнал хиляди привърженици нахлуват на терена на „Лаута“, за да празнуват заедно със своите любимци! Може да ви хареса също Ботев задържа един от най-големите си таланти- Никола Илиев Григор Димитров пропусна три сетбола във втората част и отпадна на четвъртфиналите в Дъблин Димитър Кузманов е четвъртфиналист на сингъл на турнир в Хърватия Международният олимпийски комитет възстанови финансирането на БОК